Kto korzysta z usług
InterconSystems?

InterconSystems to firma technologiczna dostarczająca usługi i oprogramowanie głównie dla firm z sektora finansowego, specjalizuje się w obsłudze banków w trzech kluczowych obszarach nowoczesnej bankowości: interaktywne platformy i procesy sprzedaży i obsługi Klientów, automatyzacja procesów biznesowych oraz implementacja centralnych systemów bankowych Klientów, automatyzacja procesów biznesowych oraz implementacja centralnych systemów bankowych

Dowiedz się więcej

Produkty
i usługi

"We deliver functionality, not the code"

InterconSystems to software house specjalizujący się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstw.

Działalność spółki wykracza poza tradycyjne pojmowanie roli twórcy oprogramowania biznesowego. Jej rolą jest bowiem zaspokajanie realnych potrzeb biznesowych poprzez dostarczanie dedykowanego oprogramowania oraz wsparcia w postaci usług związanych z doradztwem biznesowym.

Dowiedz się więcej

Klienci
i referencje

Nasze doświadczenie budowało się w trakcie realizacji projektów dla wielu wymagających odbiorców biznesowych oraz przy współpracy z najbardziej cenionymi firmami technologicznymi.

Dowiedz się więcej

CA Raiffeisen
mBank PKO

Zachęcamy do kontaktu

Digics Sp. z o.o.
al. Jerozolimskie 85/lok. 21,
02-001 Warszawa

biuro@interconsystems.pl